به روز رسانی

به استحضار بازدیدکنندگان گرامی می رساند دسترسی به وبسایت انجمن در روزهای جاری بعلت به روز رسانی سرور میزبان احتمالاً با پاره ای از مشکلات همراه است. لطفاً تا پایان عملیات به روز رسانی صبور باشید.

با احترام
پشتیبانی فنی وبسایت انجمن نجوم مشهد

اطلاعیه برگزاری برنامه ی رصد در رباط شرف

به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند ، انجمن نجوم مشهد در نظر دارد برنامه رصد به مدت یک شب در محل رباط شرف ( جاده سرخس ۶ کیلومتری روستای شورلق ) برگزار نماید . شرکت در این برنامه برای عموم آزاد می باشد . به کلیه علاقمندان توصیه می شود توضیحات این اطلاعیه را بادقت مطالعه نموده و سپس در صورت تمایل برای شرکت ، ثبت نام نمایند.

بیشتر بخوانید

رفع مشکلات اخیر سرور سایت

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به اطلاع بازدیدکنندگان گرامی می رساند که دسترسی به سرور سایت در روزهای گذشته گاهاً با اشکال روبرو می گردید. خوشبختانه مشکل مورد نظر رفع شده است. از بابت تاخیر های وارده پوزش می طلبیم.

پشتیبانی فنی وبسایت انجمن نجوم مشهد

اشتراک از طریق ایمیل

سیستم اشتراک و دریافت مطالب سایت انجمن نجوم مشهد راه اندازی شد. برای ثبت نام آدرس پست الکترونیک خود را در فیلد پایین سمت راست صفحه وارد نموده و بر روی دکمه اشتراک کلیک کنید. اشتراک شما به فعال سازی نیاز دارد. بدین منظور پس از اتمام مراحل یاد شده صندوق پست الکترونیک خود را چک نموده و بر روی لینک فعال سازی که برایتان پست شده کلیک کنید.

اخبار آپلود شده سایت در ساعت ۲۴ هر روز به مشترکین ایمیل می شود.

با تشکر
پشتیبانی فنی

گزارش برگزاری پنجمین رقابت منطقه ای صوفی خراسان

انجمن نجوم مشهد پنجمین رقابت رصدی را به یاد‌بود و بزرگداشت عبدالرحمان صوفی رازی، ستاره‌شناس و ریاضی‌دان بزرگ ایرانی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ام شهریور ماه ۱۳۸۸ در رصدگاه ملی سه قلعه و با حمایت شرکت افزار پرداز رمیس و همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری استان خراسان جنوبی، بخشداری، شهرداری و کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) شهر سه قلعه برگزار کرد.

بیشتر بخوانید