گزارش برگزاری پنجمین رقابت منطقه ای صوفی خراسان

انجمن نجوم مشهد پنجمین رقابت رصدی را به یاد‌بود و بزرگداشت عبدالرحمان صوفی رازی، ستاره‌شناس و ریاضی‌دان بزرگ ایرانی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ام شهریور ماه ۱۳۸۸ در رصدگاه ملی سه قلعه و با حمایت شرکت افزار پرداز رمیس و همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری استان خراسان جنوبی، بخشداری، شهرداری و کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) شهر سه قلعه برگزار کرد.

بیشتر بخوانید

مهم: اطلاعیه نهایی پنجمین رقابت منطقه ای صوفی

با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده و نظرات کمیته‌های برگزارکننده برای اجرای بهتر این برنامه، اطلاعیه‌ی نهایی را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند. توصیه می شود رصدگران متن اطلاعیه را با دقت تا انتها مطالعه نمایند و به تذکرات آن عمل کنند.

بیشتر بخوانید

اسامی پذیرفته شدگان پنجمین رقابت منطقه ای خراسان

پس از بررسی اطلاعات و سوابق متقاضیان شرکت در پنجمین رقابت رصدی منطقه ای صوفی خراسان توسط کمیته ی علمی رقابت، فهرست نهایی شرکت کنندگان به تفکیک دو بخش رقابت و آزاد به شرح زیر اعلام می گردد.

بیشتر بخوانید

ثبت نام، قوانین و فهرست اجرام رقابت رصدی منطقه ای صوفی

لطفا به تاریخ به روز رسانی این پست توجه نموده و در صورت اضافه شدن مطالب آن، موارد را به دقت مطالعه فرمایید. جزئیات بیشتر برنامه در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی می گردد.

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است و به تقاضایهایی که از این پس ارسال گردد ترتیب اثر داده نمی شود. فرم زیر به منظور رفع نقص مشخصات شرکت کتندگانی که قبلا ثبت نام نموده اند در سایت قرار دارد.

بیشتر بخوانید