گزارش برگزاری نخستین رقابت رصدى خواجه نصیر الدین طوسى

به نام خداوند جان و خرد                  کزین برتر اندیشه برنگذرد

خداوند نام و خداوند جاى                 خداوند روزى ده رهنماى

خداوند کیوان و گردان سپهر              فروزنده ماه و ناهید و مهر

بالاخره بعد از کلى انتظار و هماهنگى با توجه به تغییرات غیر قابل پیش بینى وضع هوا روز برگزارى اولین رقابت رصدى خواجه نصیر فرا رسید. بیشتر بخوانید

برگزاری یکصد و پنجاه و هفتمین باشگاه نجوم مشهد (اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۲)

یکصد و پنجاه و هفتمین باشگاه نجوم مشهد پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴، ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد. آدرس: بلوار هفت تیر (آب و برق)، میدان صحیفه (میدان هشتصد)، پارک لاله، فرهنگسرای فناوری و رسانه

بیشتر بخوانید

برگزاری یکصد و پنجاه و هفتمین باشگاه نجوم مشهد (اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۱)

با توجه به برگزاری اعتکاف علمی در دبیرستان فاتح، امکان جابه‌جایی تاریخ برگزاری یکصد و پنجاه و هفتمین باشگاه نجوم مشهد از پنجشنبه ۲۷ اسفند به چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ وجود دارد. بنابراین از همه‌ی علاقه‌مندان محترم به شرکت در این برنامه تقاضا دارد، اطلاعیه‌های بعدی در این رابطه را تا صبح روز چهارشنبه ۲۶ اسفند از طریق همین سایت پی‌گیری فرمایند.

نخستین دوره‌ی رقابت رصدی منطقه‌ای خواجه نصیر الدین طوسی (اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۲، تمدید مهلت ثبت نام و …)

در پی اتمام مهلت ثبت نام مندرج در اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۱ و درخواست تعدادی از متقاضیان محترم به اطلاع می‌رساند مهلت ثبت نام تا پایان وقت سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ تمدید شد. ظرفیت ثبت‌نام بسیار محدود و اولویت با کسانی است که زودتر فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال کرده‌باشند. همچنین لیست اجرام مورد نظر برای رصد در رقابت را می‌توانید در ادامه مطلب دریافت فرمایید.

بیشتر بخوانید

post

رقابت رصدی منطقه‌ای خواجه نصیر الدین طوسی

 رده‌های شرکت در رقابت و انتخاب نفرات برتر:

این برنامه، در چهار رده‌ی آموزشی، رقابت تلسکوپی، رقابت دوربین دوچشمی (یا تک‌چشمی) و رقابت عکاسی اجرا خواهد شد. ادامه … .