پس از بررسی اطلاعات و سوابق متقاضیان شرکت در پنجمین رقابت رصدی منطقه ای صوفی خراسان توسط کمیته ی علمی رقابت، فهرست نهایی شرکت کنندگان به تفکیک دو بخش رقابت و آزاد به شرح زیر اعلام می گردد.

توصیه می شود رصدگران هر دو بخش متن اطلاعیه را با دقت تا انتها مطالعه نمایند و به تذکرات مهم پایان اطلاعیه عمل کنند.

رصدگران بخش رقابت:

ردیف

نام رصدگر

نوع شرکت

نام هم گروه

۱

بهاره

اسلامی

تیمی

نیلوفر خسروی

۲

هادی

اکبرزاده

گروهی

علیرضا کاظمی

۳

امید

انتظاری

گروهی

محمدحسین شریف زاده

۴

معین

پاکجو

تیمی

مهران قربانی

۵

پگاه

پریشان

تیمی

نگار خردمند

۶

سحر

جوکار

تیمی

زینب سلطانی

۷

رضا

حبیبی

گروهی

میلاد کشاورزمنش

۸

نگار

خردمند

تیمی

پگاه پریشان

۹

نیلوفر

خسروی

تیمی

بهاره اسلامی

۱۰

امیررضا

دهقان

گروهی

افضل شرکایی

۱۱

مجتبی

دیانی

تیمی

محمدجواد صفاران

۱۲

زینب

سلطانی

تیمی

سحر جوکار

۱۳

افضل

شرکایی

گروهی

امیررضا دهقان

۱۴

محمدحسین

شریف زاده

گروهی

امید انتظاری

۱۵

نگین

صادقی نژاد

تیمی

خسروی،اسلامی

۱۶

محمدجواد

صفاران

تیمی

مجتبی دیانی

۱۷

علیرضا

صفریان

گروهی

سعید لطفیان

۱۸

محمدرضا

عطایی

تیمی

کسری مختارپور

۱۹

پریسا

عظیمایی

انفرادی

***

۲۰

محمدرضا

فلفلانی

انفرادی

***

۲۱

مهران

قربانی

تیمی

معین پاکجو

۲۲

حمیدرضا

کاظمی

گروهی

سعید کریمی

۲۳

علیرضا

کاظمی

گروهی

هادی اکبرزاده

۲۴

امیررضا

کامکار

گروهی

سروش مرتضوی

۲۵

سعید

کریمی

گروهی

حمیدرضا کاظمی

۲۶

میلاد

کشاورزمنش

گروهی

رضا حبیبی

۲۷

سعید

لطفیان

گروهی

علیرضا صفریان

۲۸

سارا

مادرشاهیان

تیمی

نعمتی، محمدزاده

۲۹

مهدیه سادات

محمدزاده

تیمی

لیلا نعمتی

۳۰

کسری

مختارپور

تیمی

محمدرضا عطایی

۳۱

اسماعیل

مرادی

تیمی

احمد نظام

۳۲

سروش

مرتضوی

گروهی

امیررضا کامکار

۳۳

احمد

نظام

تیمی

اسماعیل مرادی

۳۴

لیلا

نعمتی

تیمی

مهدیه سادات محمدزاده

۳۵

پویا

نعیمی صنعت دوست

انفرادی

***

  

رصدگران بخش آزاد:

ردیف

نام رصدگر

۱

الهه

آرشیان

۲

ارسلان

آزمون

۳

سعیده

ارجمندپناه

۴

سیما

اسکندری

۵

فائزه

انصاریان

۶

گلناز

بیات

۷

عماد الدین

جابری

۸

سوسن

حاجی ولی زاده

۹

فرناز

حسن زاده

۱۰

محمدرضا

خطیب زاده

۱۱

امین

خوش سبک

۱۲

فاطمه

دلدار

۱۳

آرش

رییسی

۱۴

مهدی

زاهدپیشه

۱۵

کیانا

شایان

۱۶

اردلان

شایان

۱۷

نیما

شایان فر

۱۸

تارا

شایان فر

۱۹

الیاس

شیشه چی

۲۰

مونا

صبور جنتی

۲۱

محسن

صداقتی فرد

۲۲

دینا

صدیق زاده

۲۳

محمدحسین

طالع زاده لاری

۲۴

رحیم

عرفانی صفاپیشه

۲۵

راسله

عرفانی صفاپیشه

۲۶

یاسمن

عقلی

۲۷

امین

فاطمی

۲۸

سمیه

فرازپور

۲۹

سمیرا

فروزانفر

۳۰

امیرحسین

کاظمی

۳۱

زینب

کریم زاده

۳۲

رسول

کریمی

۳۳

آرزو

کیال

۳۴

شکوفه

کیانی

۳۵

احمد

معصومی نژاد

۳۶

سمانه

معصومی نژاد

۳۷

حسین

معصومی نژاد

۳۸

زهراسادات

موسوی

۳۹

مسعود

میرشجاعیان

۴۰

شهرزاد

مینایی موقر

۴۱

سامی

نبیلی

۴۲

سمانه

وظیفه دان

۴۳

محمد

یاردهنوی

۴۴

ابراهیم

وظیفه دوست


تذکرات مهم:

۱- گروه بندی افراد در تیم ها و گروه ها به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد و صرفا در صورت انصراف و یا غیبت هم گروه، چینش مجدد افراد باقی مانده توسط دبیر رقابت و مسوول کمیته ی علمی انجام خواهد شد.

۲- قوانین و فهرست اجرام رقایت را اینجا ببینید.

۳- اطلاعات مربوط به زمان و مکان حرکت، برنامه ی مسیر و ریز برنامه ی رقابت رصدی و کویرنوردی در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

کمیته علمی پنجمین رقابت صوفی منطقه ای خراسان

4 دیدگاه در “اسامی پذیرفته شدگان پنجمین رقابت منطقه ای خراسان

  1. با سلام و قبولی طاعات و عبادات
    پیشنهاد می شود که تیم های شرکت کننده به تفکیک قرار داده شود تا بتوان تیم ها و اعضای همکار آنهارا بهتر شناخت.
    با تشکر

  2. سلام برای دوربین دوچشمی در مشهد به کجا میتوان مراجعه کرد وبرای شروع کار چه توصیه ای دارید با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *